Haber

“Twitter kısıtlandı” iddiası tepki çekti! Kılıçdaroğlu ve Akşener’den peş peşe tepkiler

Türkiye’deki internet kullanıcıları sosyal medya platformu Twitter’a erişimde sorun yaşıyor. 16.06’dan beri birçok sorun rapor edildi. Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerin ardından yaşanan sorunla ilgili resmi bir açıklama yapılmasa da sosyal medya kullanıcıları duruma tepki gösteriyor.

KILIÇDAROĞLU VE AKŞENER HÜKÜMETE ATEŞ SOLURDU

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve GÜZEL Parti Genel Başkanı Meral Akşener de konuyla ilgili bir paylaşımda bulundu. Her iki lider de kısıtlamaya tepki göstererek iktidara ateş püskürdü.

“SAKLAMAYA ÇALIŞTIĞINIZ HER ŞEYİ BİLİYORUZ”

Bu adımın yardım çığlıklarının daha az duyulmasına neden olacağını belirten Kılıçdaroğlu, “Sahadaki arkadaşlarıma iş birliği koordinasyonu için VPN kullanmalarını söyledim. Bu deli Saray hükümeti sosyal medya iletişimini kesti. yardımlar az duyulur. Saklamaya çalıştığınız her şeyi biliyoruz. Açıklamanızı bekliyoruz. Açıklamanızı bekliyoruz.”

“BİLİNÇ NEDİR?”

Akşener, “Deprem mağdurlarının ihtiyaçlarını duyurmak için iletişim bu kadar hayati bir öneme sahipken, nasıl kısıtlama getirebilirsiniz? Bu nasıl bir kötülüktür? Bu nasıl bir vicdansızlıktır? Kimden, neden korkuyorsunuz? Yazıklar olsun!” ” sözleriyle duruma tepki gösterdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu