Haber

Bir Zamanlar Erkek Bağımlılığından Bahseden Shakira’dan Yeni Açıklama: “Kendi Kendine Yetmeyi Öğrendim!”

Yaklaşık 12 yıldır birlikte iki çocukları olan Gerard Pique ve Shakira çifti, Pique’nin ihaneti sonucu yollarını ayırdı. Bu ihanetten oldukça etkilenen Shakira, bazı açıklamalarda bulundu. Detaylar içeriğimizde ??

Kaynak:https://www.msn.com/en-gb/entertainme…

Shakira adıyla dünya çapında tanınan 16 Grammy ödülü sahibi Kolombiyalı müzisyen, geçtiğimiz günlerde Gerard Pique’den ayrılmasıyla magazin gündemine düşmüştü.

Yaklaşık 12 yıl süren birliktelikleri ihanetle sonuçlanan çift hepimizi şok etti.

Ayrılıklarının ardından açıklamalarda bulunan ünlü sanatçı, eskiden erkeklere bağımlı yaşadığını anlatırken kendi kendine yetmeyi öğrendiğini itiraf etti.

“Çocukların aynı çatı altında anne ve babaları olduğu bir aile hayalim vardı. Ama şimdi oldukça kendi kendime yetiyorum ve duygusal olarak tatmin olmak için bir erkeğe ihtiyacım yok.”

Birçok hayalinin gerçekleşmediğini dile getiren Shakira, her gün içini sevgiyle dolduran çocukları ile çok mutlu olduğunu söyledi.

Aynı zamanda Shakira’ya Pique ile Clara Chia arasındaki ilişki sorulduğunda, ilişkinin merkezinde kendisinin olduğunu söyledi.

Ünlü isim, ABD eski Dışişleri Bakanı Madeleine Albright, “Diğer kadınları desteklemeyen kadınlara cehennemde yer var.” Ünlü sözünü kullanarak durumunu özetledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu