Haber

Belediye Kütahyaspor’da Abdullah Damcı dönemi

KÜTAHYA (İGFA) –Belediye Kütahyaspor Futbol Kulübü Harika Genel Divan Toplantısı, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, meclis üyeleri, delegeler ve taraftarlarımızın katılımıyla Kütahya Belediyesi Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıda bir önceki dönemin yönetim kurulu, gelir-gider tablosu ve denetleme kurulu raporu delegeler tarafından ibra edildi.

Yapılan açıklamaların ardından tek liste ile seçime giren Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Damcı, delegelerin oy birliği ile Belediyemiz Kütahyaspor’un yeni lideri seçildi.

Belediye Kütahyaspor Lideri Abdullah Damcı, “Kütahya Belediyespor olarak aktif olan 4 branşı bugün 16 şubeye çıkardık. Yaklaşık 1.700 lisanslı sporcumuz var. İnanıyorum ki bundan sonra Belediye Kütahyaspor Futbol Kulübü olarak bilinmesini istiyorum. geçmişten ders alacağız diye.40 yıldır Kütahya’dayım.Uzun yıllar futbol oynadım ve kulüp başkanlığı da yaptım ama Kütahyaspor ve Kütahya’nın 4 yıldır bu heyecanı yaşadığını hiç görmedim. Bu bir başarısızlık değil, bir başarıdır.Şehrimizin adına bugüne kadar verdiğiniz emeklerden dolayı size en yakın kişi olarak teşekkür ederim.19 kişilik bir yönetim kurulumuz, bir denetleme kurulumuz var.Başaracağız. hepsi lider olarak çalışıyor.En kısa zamanda buluşup misyon kısmını yapacağız.İnşallah daha kurumsal bir kimlikle, organizasyon şemasına uygun bir hiyerarşi kurarak, alt yapıya değer vererek hareket edeceğiz. önümüzdeki günlerde daha başarılı Daha sağlıklı, daha ayakları yere basan, ileriye dönük, Kütahya’mızın çocuklarının oynayabileceği bir Belediye Kütahyaspor hayali ile hepinize teşekkür ediyorum. Kendi adıma ve yönetimime saygılarımı sunuyorum” dedi.

Abdullah Damcı başkanlığındaki yeni yönetim kurulunda; Murat Arık, Ertuğrul Cevahir, İsmail Şen, Memiş Özüş, M. Fazilet Özdoğan, Selim Kaplan, Emirhan Osal, Mehmet Akkaya, Uğur Şahan, Bilal Yurttaş, Kerem Sülün, Yasin Uçar, Behçet Türkkan, Osman Ertan, Emirhan Bilgen, Ömer Kaçan, Selçuk Aşan ve Osman Altınkaya görev aldı.

hayrathaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu