Ekonomi

Viking Holdings, Planlanan İlk Halka Arz İçin SEC’e Geri Çekilme Başvurusunda Bulundu

Viking Holdings Ltd (“Viking”) bugün, adi hisselerinin planlanan ilk halka arzı ile ilgili olarak ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ‘na (“SEC“) Form F-1’de bir kayıt belgesi sunduğunu açıkladı. Satılacak adi hisse senetlerinin miktarı ve planlanan arz için fiyatlandırma aralığı henüz belirlenmemiştir. Planlanan teklif, piyasa koşullarına ve diğer faktörlere bağlıdır ve teklifin zamanlaması veya tamamlanması veya teklifin kesin büyüklüğü veya koşulları ile ilgili herhangi bir garanti yoktur.

Viking, adi hisselerini New York Borsası ‘nda “VIK” ticaret sembolünü kullanarak kaydettirmeyi planlamaktadır.

BofA Securities ve JP Morgan, planlanan teklif için birincil sigortacılar ve temsilciler olarak hizmet vermektedir. UBS Investment Bank ve Wells Fargo (NYSE:WFC) Securities de birincil talep toplama yöneticileri olarak hizmet vermektedir. HSBC ve Morgan Stanley (NYSE:MS) planlanan arz için talep toplayıcı olarak, Rothschild & Co ve Stifel ise planlanan arz için ortak yönetici olarak yer almaktadır.

Planlanan arz sadece bir izahname aracılığıyla gerçekleştirilecektir. Ön izahnamenin kopyaları, hazır olduğunda, şu adresten temin edilebilir: BofA Securities, NC1-022-02-25, 201 North Tryon Street, Charlotte, North Carolina 28255-0001, Attention: Prospektüs Departmanı, telefon: 1-800-294-1322 veya e-posta: [email protected]; ve J.P. Morgan Securities LLC, Broadridge Financial Solutions aracılığıyla, 1155 Long Island Avenue, Edgewood, New York 11717, telefon: 1-866-803-9204 veya e-posta: [email protected].

Bu menkul kıymetler için SEC ‘e bir kayıt formu sunulmuştur ancak henüz yürürlükte değildir. Bu menkul kıymetlerin satışı veya bunlar için satın alma tekliflerinin kabulü, kayıt formu yürürlüğe girmeden önce gerçekleşemez. Bu duyuru, bu menkul kıymetleri satmak için bir teklif veya bu menkul kıymetleri satın almak için bir teklif talebini temsil etmemektedir ve bu tür bir teklif, talep veya satışın söz konusu eyalet veya yargı bölgesinin menkul kıymetler yasaları uyarınca tescil veya yetkilendirmeden önce yasadışı olacağı herhangi bir eyalet veya yargı bölgesinde bu menkul kıymetlerin satışı yapılmayacaktır.

Bu makale yapay zeka yardımıyla üretilmiş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla ayrıntı için Hüküm ve Koşullarımıza bakınız.

manyas-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu