Yaşam

Queen 11.Bölüm izle: Queen Final Bölüm One Piece Full İzle

Yurt dışında kasıp kavuran Kraliçe Şeker dizisinden uyarlanan Kraliçe dün akşam 11. bölümüyle ekranlara veda etti. Kanal D’nin Mednova yapımı Kraliçe beklediği reytingi alamayınca kısa sürede finale kalan yapımlardan biri oldu. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Kraliçe final bölümü tek parça tam izleme ekranı…

Kraliçe son bölümde; Ateş’in kendisine yaşattıklarını hazmedemeyen Deniz, şimdi intikam almak ister. Yangın ona her ne yaşattıysa, kendisi de aynı şeylere maruz kalmalıdır.

Bundan sonra Ateş için güçlü zamanlar olacaktır.

Öte yandan elindeki son kozu da değerlendirmek isteyen Gaye, Deniz’le mücadele etmek için bir adım atar.

Deniz’in Gaye ile barışmasını bitirmek için değerli bir atılım yapması gerekmektedir.

Birbirlerine itiraf etmekten korksalar da Zeynep ve Selim arasındaki çekim aşka dönüşmüştür.

Selim’i tehdit eden Zeynep, ameliyat olmazsa hayatından çıkacağını söyler. Selim, hayatı için çok büyük bir karar vermek zorundadır.

Narin ise Aslan’ı aldı. Aslan’a kavuşmak isteyen Ali, her zamanki tahliyesini yakmayı göze alarak oğluna kavuşmak için harekete geçer.

Bu atılım karşısında Gencer kardeşler çiftliği kaybetme gerçeğiyle yüzleşirler.

The Queen Önceki Bölümde Neler Olmuştu?

Deniz tüm gerçeklerle yüzleşmiştir. Bu sefer her şey farklı olacak. Mahir’e boşanmak istediğini söyler; ancak bu, içindeki öfkenin dinmesi için yeterli değildir. Ateş ve Gaye’yi rezil edecektir.

Deniz’in her şeyi öğrendiğinden habersiz olan Ateş, İstanbul’daki büyük bir kulüpten teklif alır. Her şey planlandığı gibi gidiyor sonunda. Oğlu Aslan’ı Narin’e vermemek için kaçıran Ali, Aslan’la birlikte kimsenin aklına gelmeyecek bir yere saklanacaktır.

Selim sonunda Zeynep’e doğru bir adım atarken Zeynep’in kafası karışır.

Deniz planını mükemmel bir şekilde gerçekleştirirken Ateş, Deniz’in durumundan şüphelenmeye başlar. Deniz intikamını alabilecek midir?

Kraliçe 11. Bölüm İzle Ekranı

KRALİÇE SON BÖLÜM TEK KESİM TAM İZLE

savastepe-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu