Haber

Pedalların ebediyen geri döneceği AG destekli AKRA Gran Fondo Antalya, Seed kayıtları 24 Nisan’da sona eriyor

AG Tohum tarafından sağlanan AKRA Gran Fondo, 30 Nisan 2023 Pazar günü Kemer Olbia Park’tan Start alacaktır.

 

AKRA Gran Fondo Antalya by AG Seed amatör yol bisikleti yarışından elde edilecek kayıt gelirleri, deprem felaketinden etkilenen çocuklar için kullanılacak.

Dünyanın dört bir yanından yüzlerce bisikletçiyi bir araya getirecek amatör yol bisikleti yarışı AKRA Gran Fondo Antalya powered by AG Seed için kayıtlar kapanıyor.

Yarışa katılmak isteyen bisikletçiler, 24 Nisan 2023 Pazartesi akşamına kadar kayıt yaptırarak iki eşsiz parkurda pedal çevirerek akıcılık yakalayabilecekler. Dev aranjmanın kayıtları şu adreste devam ediyor: akragranfondoantalya

2018 yılından bu yana Argeus Travel & Events ve Yedi İrtibat tarafından düzenlenen yarış, bu yıl “Pedallar İyiye Dönüyor” temasıyla gerçekleştirilecek ve kayıtlar 24 Nisan’da sona erecek. Yarıştan elde edilecek kayıt gelirleri, etkilenen çocuklar için kullanılacak. 6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve çevre illeri de etkisi altına alan deprem. Gençlik ve Spor Bakanlığı iş birliği ile kayıtlardan elde edilecek gelir afet bölgesindeki çocukların yaşam ve eğitim standartlarının yükseltilmesi için kullanılacak, sporun birleştirici ve yumuşatıcı gücü bir kez daha vurgulanacak.

Birçok ülkeden bisikletçiler, Antalya – Kemer’in büyüleyici coğrafyasında yüzlerce kilometre boyunca eşsiz parkurlarda birbirleriyle yarışacaklar. Uluslararası Bisiklet Birliği-UCI ve Türkiye Bisiklet Federasyonu kurallarına göre düzenlenen 98 kilometrelik AKRA Pisti ve 49 kilometrelik AG Seed pistleri nefesinizi kesecek.

AKRA Gran Fondo Antalya tarafından desteklenmektedir Antalya Valiliği, Kemer Kaymakamlığı, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Konyaaltı Belediyesi, Kemer Belediyesi, Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Türkiye Bisiklet Federasyonu, Antalya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ). by AG Seed yarışına Corendon Airlines, Fraport TAV Antalya Airport, Diana Travel, Paloma Hotels, Regnum Carya, Zemzem, Ceysu, Antalya Aquarium, Hayat Hospitals Cluster, Salcano, Shimano ve Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) sponsor oldu. Birlik (AKTOB), Antalya Tanıtma Vakfı (ATAV), Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği (KETOB), Kemer Yerel Tanıtma Vakfı (KETAV), Antalya Gazeteciler Derneği (AGC), Akdeniz Reklamcılar Derneği (ARD) ve Türkiye Spor Gazetecileri Derneği (TSYD) ) ) da düzenlemeye destek verenlerin arasında yer alıyor.

Türk Hava Yolları’ndan ücretsiz bisiklet ulaşım desteği

Ayrıca AKRA Gran Fondo Antalya’ya kayıt yaptıracak sporcular, Türk Hava Yolları’nın Antalya ve Alanya Gazipaşa havalimanlarına yaptığı tüm seferlerde ve gidiş-dönüş bisikletlerinin ulaşımı için herhangi bir ek ücret ödemeyecek.

Bu sayede bisikletçiler, ekipmanlarını hem ücretsiz hem de güvenilir bir şekilde taşımanın rahatlığıyla seyahat edebilecekler.

AKRA Gran Fondo Antalya powered by AG Tohum, Antalya-Kemer’de tüm amatör bisikletçileri bekliyor. Son başvuru tarihi: 24 Nisan 2023

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberakseki.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu