Haber

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Kocasinan Belediye Başkanı ile İstişarede Bulundu

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’ı ziyaret ederek ilçede yürütülen çalışmalar hakkında istişarede bulundu.

Kayseri merkezi ve 16 ilçenin her alanda daha iyi noktalara taşınması hedefiyle çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, bu kapsamda Kocasinan Belediyesi’ni ziyaret etti. Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’ı makamında ziyaret eden Başkan Büyükkılıç, ilçede yapılan, devam eden ve yapılacak yatırımlar hakkında değerlendirmelerde bulundu.

16 ilçe belediye başkanıyla birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Büyükkılıç, “Kocasinan Belediye Başkanımız Ahmet Çolakbayrakdar’ı ziyaret ederek ilçemiz için yürüttüğümüz çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulunduk. Belediye Başkanı Ahmet’e misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.” .

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Çolakbayrakdar, Belediye Başkanı Büyükkılıç’a ilçeye verdiği destek ve hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, “Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Memduh Büyükkılıç’ı belediyemizde ağırladık. Nazik ziyaretinden dolayı kendisine teşekkür ediyor, geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” dedi. işinde kolaylık sağlar.” – KAYSERİ

pursaklar-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu