Haber

AK Parti Antalya İl Başkanı ve Heyeti, Milletvekillerini Ziyaret Etti

AK Parti Antalya İl Başkanı Ali Çetin ve beraberindeki heyet, TBMM’de 28. tur AK Parti ve MHP milletvekillerini ziyaret etti.

İl Başkanı Ali Çetin, İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keyik Yılmaz, İl Gençlik Kolları Başkanı Ali Bayram Doğan ve İl Yürütme Kurulu Üyeleri ilk olarak eski Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nu ziyaret etti.

Heyet daha sonra AK Parti Antalya Milletvekilleri Mustafa Köse, Tuba Vural Çokal, Kemal Çelik, Atay Uslu ve İbrahim Ethem Taş’ı ziyaret ederek Meclis’te görev yapan milletvekillerine yeni dönemde başarılar diledi.

Daha sonra heyet üyeleri, MHP Antalya Milletvekilleri Abdurrahman Başkan ve Cumhur İttifakı ortağı Hilmi Durgun’u ziyaret ederek birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Gün boyu süren ziyaretlerde milletvekilleri ile görüşmelerde bulunan heyet, Antalya’nın sorunlarının çözümü için takviye kuvvet istedi.

AK Parti Antalya İl Başkanı Ali Çetin, “14 Mayıs seçimlerinden sonra Cumhur İttifakı olarak 8 milletvekilimiz vardı. Bugün 8 milletvekilimizi ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Ziyaretlerimizde tabii ki gündemimiz Antalya idi. Antalya’nın sorunlarını milletvekillerimize ilettik. Milletvekillerimiz sağ olsunlar her zaman olduğu gibi yine destek vereceklerini söyledi. İnşallah hep birlikte Antalya’ya hizmet etmeye devam edeceğiz.” söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu